x

Denizli Sünnet Tahtı Kiralama Uygun Fiyata Nereden Alabilirim?

  • Denizli Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetlerimiz ile Siz Değerli Müşterilerimiz Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Programı en uygun fiyatlara sunuyoruz. Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı kiralama ve Palyaço Kiralama, Masa Sandalye Kiralama , Masa Sandalye Süsleme, Balon Süsleme Hizmetlerini En Uygun – En İndirimli hizmet politikalarımızla genişletmeye devam ediyoruz..

 

 

Denizli Sünnet Tahtı Çeşitleri Nelerdir ?

  • Denizli Sünnet tahtı çeşitlerimiz renk ve modeller aşağıda listelenmiştir. istediğiniz renk ve modellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Organizasyon Vitrini Olarak Sünnet Organizasyonu Hizmetini Denizli Ve Çevre ilçelere hizmet vermekteyiz. “ Organizasyon Vitrini ” Olarak 2008 Yılından Beri Yaptığımız Binlerce Sünnet Düğünü, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Kına Gecesi Organizasyonu, Piknik Organizasyonu Gerçekleştirdik.

Bu Organizasyonlarda;

  • Masa Sandalye Süsleme – Palyaço Kiralama – Gelin Yolu Kiralama – Gelin Masası Kiralama – Balon Süsleme – Pamuk Şekeri Arabası – Patlamış Mısırcı Arabası – Osmanlı Macunu Kiralama – Osmanlı Şerbetcisi Kiralama İle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

 

Denizli Sünnet Tahtı Nasıl kiralayabilirim?

  • Sünnet Tahtı modelininizi seçtikten sonra telefon numaralarımızdan bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. İddaa ediyoruz bizden uygun fiyata denizli sünnet tahtı kiralama hizmeti veren organizasyon şirketi yoktur. Sünnet tahtı kiralama – sünnet tahtı organizasyonu gibi terimlerde denizlide en çok tercih edilen Organizasyon firması olmaktan ve sizin bu özel gününüzü paylaşmaktan onur duyarız.

Sünnet Düğününü Nasıl Renklendirebilirim?

 

  • Pamuk Şeker Arabası
  • Osmanlı Macunu
  • Maraş Dondurması

Hizmetimiz de Mevcuttur. Sünnet Düğün Organizasyonunda Balon Süslemeleri de Yapmaktayız.

 

İrtibat Numaramız: 0554 123 46 42

 

Sünnet Düğününde Balon Süslemeleri de olmalı mı?

Müşterilerimiz sünnet tahtı kiraladıklarında, balon süslemesi de talep etmektedir. balon süslemesi görsel bir şölen oluşturarak sizleri ve misafirlerinizi daha keyifli bir ortamda oldugunu hissettirir. sizler de bu özel gününüzde sünnet tahtı yanında balon süslemesi de yaptırabilirsiniz. Aşağıda örnek çalışmalarımız bulunmaktadır. İstediğiniz renk ve şekillerde balon modelleri yaparak size en güzel ortamları oluşturuyoruz. Sünnet Düğünleriniz artık çok daha görkemli olacak.

 

TEL NO: 0554 123 46 42

Call Now Button0554 123 46 42